trende

Gözlük Sektöründe Çığır Açacak Teknoloji

Gözlük Sektöründe Çığır Açacak Teknoloji

Elvin Baskı gözlük sektöründe de öncü olmayı hedefliyor, Gözlük saplarında ve cam yüzeylerde istenilen kabartma(mbos) ve renk seçeneklerini müşterilerine sunan Elvin Baskı PRP Teknolojisinin getirdiği yenilikler ile müşterilerine 16 Milyon renk seçeneğinin yanı sıra degrade baskı seçeneğide sunuyor. Siz ürününüzü geliştirin geriye kalanı Elvin Baskı halleder.

İnce gözlük saplarında bile başarılı sonuçlar veriyor

PRP Teknolojisi ile baskı yapan Elvin Baskı çok hassas ve ince Gözlük saplarına bile baskı olanağı sağlayabiliyor. Çevreye zarar vermeyen ve arkasında %100 geri dönüştürülebilir, farklı sektörlerde kullanılabilir hammade haline gelen yapısı ile PRP Etiket ve Baskı sisteminin ayrıcalıklarından faydalanmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İster Tampon baskı İster Serigraf Baskı

Elvin Baskı Teknolojileri Gözlük Sektöründeki müşterilerine PRP Baskı Teknolojisinin yanında tampon ve serigraf baskı hizmetleri de sunuyor. Geleneksel baskı yöntemleri olan Tampon ve Serigrafi baskı türlerinde de alanında öncü olan Elvin Baskı müşterilerine hızı ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Whatsapp
Fatma
Fatma
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?